TEŞEKKÜR MESAJI

Nisan 28, 2013 de Basın Açıklamaları

TEŞEKKÜRLER…

Sevgili Meslektaşlarım, değerli EMNİYET-SEN gönüllüleri;

Bin bir çeşit zorluk ve meşakkatlerle kurulan uğruna ailemizden, işimizden, ekmeğimizden dahi vazgeçmeyi göze aldığımız EMNİYET-SEN sahipsiz, dürüst, torpile bulaşmayan, kimsesiz memur, amir ve müdürlerin kimsesi olmak için güçlükle yoluna devam ederken gördüğü haksızlıkların karşısına dikilmeye de devam ediyor.

27.04.2013 tarihinde yapılan POLSAN ın 48. olağan genel kurulunda, bütün engellemelere rağmen 24 kişilik merkez yönetim kuruluna yedekten de olsa EMNİYET-SEN in desteklediği 5 adayımız seçilerek görev almaya hak kazandı.

Daha önce de belirttiğimiz gibi adaylarımızın oy kullanma hakları dahi yoktu. Evet adaylarımızı emniyet genel müdürlüğünün belirlediği delegeler oylayacaktı şansımız yok gibiydi ancak; anti-demokratik bir şekilde delege belirleme yöntemine gidilse de teşkilatımızda demokrasiyi özümsemiş mensuplarımız hala vardı. Genel kurul öncesi görüştüğümüz delegelerden EMNİYET-SEN adaylarına oy vereceğini söyleyen ve sözünde durarak desteklediğimiz adaylara oy veren onurlu İl Emniyet Müdürlerimiz, Müdür Yardımcılarımız, Amirlerimiz ve yürekli bütün Memurlarımıza yönetimim adına çok teşekkür ederim.

YAŞASIN EMNİYET-SEN

              Faruk SEZER
EMNİYET-SEN GENEL BAŞKANI