MEDENİ CESARET VE ŞEREF YOKSUNU ZAVALLI MÜFTERİLER; SİZİ GİDİ “TEMİZ MASKELİ” KİRLİLER, SÖZDE ADAMLAR…

Yayınlanma Tarihi:30-08-15 08:38

BİZLER İÇİN EN SONUNDA; “HDP’Lİ-BÖLÜCÜ” DE DEDİLER.

 

SOSYAL MEDYA KİRLİLİĞİNİN ARDINA SAKLANARAK KENDİLERİNİ MASKELEDİĞİNİ SANAN, MEDENİ CESARET VE ŞEREF YOKSUNU ZAVALLI MÜFTERİLER; SİZİ GİDİ “TEMİZ MASKELİ” KİRLİLER, SÖZDE ADAMLAR… ADAMLIK NAMINA, BU KADAR DA MI DİP YAPACAKTINIZ?

 

İHANETTEN => YALANA

YALANDAN => KORKUYA

KORKUDAN => İFTİRAYA

 

Emniyet-Sen’in kurulduğu günden itibaren; böl, parçala, yut taktiğiyle yok edilmesi için bazı odaklara özel görev verildiğini, bu hak arama davamızı kadük bırakmaya çalışan bu odakların, sendikamızın içerisinden yanına çektikleri bazı kişiler aracılığıyla yarattıkları fiili durumların, YARGI KARARLARIYLA bir bir hükümsüz kaldığını defaatle açıklamış bulunmaktayız.

 

Başta beraber yola çıktığımız bu kişiler, bir üst akılla hazırlandığı, tecrübelerle sabit olduğu görülen planlarını, algı oluşturmaya yönelik bir kara propaganda üslubuyla; örgütlenme hakkı davasını satmayan sendikamızın biz neferlerine yönelik olarak, bel altı vuruşlarla, sosyal medyanın kirliliğinden de yararlanarak, bugüne kadar saldırı üssü olarak kullandıkları Polis Memurları Dayanışma Grubu sayfası da, günden güne daha fazla oluşan kirliliklerini artık kaldırmamış olacak ki, şimdi de bizlere sahte facebook hesaplarıyla saldırmaya başlamışlardır.

 

Bizler, devamlı surette, bu saldırıları yapanların düzeysizliğine inmeden, bizleri içine sokmak istedikleri psikolojiden mümkün olduğunca uzak durarak, sendikamız nezdinde bizlere karşı oynanan oyunları ortaya döküyor, sizlere şikayet ediyoruz. En son milletvekili adayı diye kamuoyuna tanıttıkları adayların gerçek yüzlerini belgelerle ortaya çıkarmıştık. Bu tavrımızı da sürdürmekte kararlıyız.

 

En baştan itibaren, sendikamızın Genel Başkanı Sayın Faruk SEZER’e atılan iftiraları, yapılan asılsız yakıştırmaları, “Her devrin teröristi” gibi başlıklarla sayfalarımızda sıkça paylaşmış, müsebbiplerini telin etmiştik. Genel Başkanımızın sendikanın kurulduğu günden itibaren, ne “Aydınlıkçı”, ne “Maocu” ne “Gezici”, ne de “Paralelci-Cemaatçi”liği kalmıştır. Her sene yeni bir terör örgütü türetilen ülkemizde, bundan sonra da yeni iftira ve yakıştırmaların yapılmasını da beklediğimizi hep dile getirmiştik.

 

Bu açıklamalarımızla, Emniyet-Sen’e içerden ihanet edenlerin ve bu ihanet emrini kendilerine tevdi edenlerin, planlarını bozduğumuzun farkındayız ve bununla da gurur duyuyoruz. Bu ihanet planlarına karşı resmi internet sitemizden ve sayfalarımızdan yaptığımız, gerçek belgelere dayanan her açıklamamızın ihanet şebekesini tarumar ettiğini, kimyalarını bozduğunu, her şeye rağmen ayakta oluşumuzdan büyük rahatsızlık ve korku duyduklarını, görüp bilmekteyiz.

 

“Çok defa korku, yalan söylemesini öğretir” misali, yeni yalanlara başvuracaklarını, yeni iftira ve yakıştırmalarla saldırılarını devam edeceklerini bilmekle beraber, çok yakın zamanda birbirlerine düşüp, kendi şeytanlıkları ile beraber yalnız başlarına kalacaklarını da çok iyi biliyoruz.

 

Şimdi de facebook ortamında açtıkları sahte, uydurma hesaplardan, başta Genel Başkanımız Sayın Faruk SEZER olmak üzere, yöneticilerimiz Murat ÖZ, Ali ÖZAYDIN, Ergin DENKTAŞ, Recai UĞUZ’u, HDP isimli siyasi partiye mensup kişiler olarak göstermeye, bu yönde algı oluşturmaya yönelik yeni bir kara propagandaya başladıklarını görmekteyiz.

 

Bu bel altı vuruşlarıyla bizlere diz çöktüreceklerini sanan bu güruhun bu tür saçmalıklarının bizleri hiçbir şekilde şaşırtmadığını belirtmekle birlikte, ortalama akla sahip hiçbir insanın bu tür iftira ve yakıştırmalara inanmayacağını, kendilerinin beyhude uğraşları olarak kalacağını da çok iyi bilmekteyiz.

 

Kaybetme korkusunun insana yalan söylettiği tecrübesinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Sendikamızı yok etmek için kendilerine görev tevdi edilenlerin, bizleri mücadelemizden alıkoymak için sistematik bir korku salma tavırlarını da hayretle izlemekteyiz. Bilinmelidir ki; kim çevresine korku yayıyorsa, kendisi de korkuyor demektir. Korku suçtan doğar, suç da cezayı doğurur. İnsan sürekli yalanının ortaya çıkıp rezil olacağından korktuğu için, hep korku ve ıstırap içinde yaşar. Onun için sevgili Peygamberimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur: “Doğruluk, rahatlık ve huzur vesilesidir, yalan ise şüphe ve ıstırap vesilesidir.”

 

Karşılaştığımız bu saldırılardan anlıyoruz ki, biz haklıyız. Bizimle mücadele edecek başka bir yöntem bulamamışlar ki, şiddeti seçmişlerdir. Şiddeti seçen insanların, zayıf insanlar oldukları hep söylene gelen bir tecrübe olmuştur.

 

Bu itibarla diyoruz ki; kamuoyunca sendikamızın bilinen yüzü olan, başta Genel Başkanımız Sayın Faruk SEZER olmak üzere, yukarıda isimleri geçen yöneticilerimize yönelik; sosyal medya kirliliğinin ardına saklanarak kendilerini maskelediğini sanan, medeni cesaret ve şeref yoksunu, “temiz maskeli” kirli, zavallı kimi müfterilerce gerçekleştirilen ve bizlerin HDP’Lİ-BÖLÜCÜ olduğuna dair saldırılarının, birer iftiradan ibaret olduğunun bilinmesini, bu çocukça hareketlere itibar edilmemesini;

 

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.

 

Emniyet-Sen Genel Başkanlığı

Okunma Sayısı:450
Tweet

Yorumlar:

HABERE YORUM YAZIN