Emniyet-Sen Gebze Temsilciliği Hakkında Duyuru

Aralık 20, 2014 de Basın Açıklamaları, Duyurular

adsız

 

TÜM KAMUOYUNA SAYGIYLA DUYURULUR

 

18 Aralık 2014 tarihinde Polis Memurları Dayanışma Grubu isimli facebook sayfasında “GEBZE İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ NOEL İÇİN PİYANGO ÇEKİLİŞİ DÜZENLİYOR !” başlıklı haberin altına -Emniyet-Sen Gebze Temsilciliği- adlı facebook kullanıcısı tarafından yorum yapılması üzerine aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti doğmuştur.

Öncelikle belirtmek gerekir ki Sendikamızın Gebze İlçe temsilciliği ve temsilcisi bulunmamaktadır. Ve yine belirtmek isteriz ki  Facebook isimli sosyal paylaşım sitesinde hiçbir resmi sayfamız bulunmamaktadır. Facebook isimli sosyal paylaşım sitesinde Emniyet-Sen ismini kullanarak paylaşım yapan hiçbir kişi ve kurumun Sendikamız ile bir bağı yoktur. Emniyet-Sen Gebze Temsilciliği ismi ile paylaşım yapan kişi veya kişileri tanımadığımızı ve ilgimizin olmadığını tekraren bildirir Sendikamız ile ilgili olarak tek resmi paylaşım organının https://emniyetsen.org.tr isimli sitemiz olduğunu hatırlatırız. Kaldı ki Emniyet-Sen Genel Başkanlığı olarak yaklaşık 1,5 yıldan bu yana “sahibinin sesi ve NİFAK SAYFASI” olduğunu savunduğumuz polis memurları dayanışma grubu isimli facebook sayfasını muhatap kabul edip açıklama yapmayacağımızı, Sendikamızı ve genel başkanlığımızı takip eden herkes bilmektedir.

Sonuç olarak bu güne kadar olduğu gibi, bu günden sonra da, Sendikamızın onurlu hak arama mücadelesinin duyurularını sadece ve sadece https://emniyetsen.org.tr isimli resmi sitemizden yapacağımızı, başkaca herhangi bir siteden veya kişilerden yapılacak olan açıklamaların sendikamızı bağlamadığını ve bağlamayacağını tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Emniyet-Sen Genel Başkanlığı