Basın Bildirisi

Ekim 11, 2013 de Basın Açıklamaları

 • BASIN BİLDİRİSİ

  Emniyet-Sen Yönetim Kurulu olarak, sendikamız Genel Yönetim Kurulunun teşekkülü, işlevlerinin artırılması, sendikanın çalışma tarzı konusunda bir dizi yapısal değişikliğe gidilerek yönetim kurulu içinde bazı görev ve sorumlulukların yeniden belirlenmesi amacıyla Genel Yönetim kurulunun 10/10/2013 tarihinde Ankara merkezli yapmış olduğu toplantı sonucu yönetim kurulunda çoğunluk sağlanarak alınan kararlar aşağıda sunulmuştur. Karar noter kanalı ile de onaylanmıştır.

  Emniyet-Sen Kurucu Genel Başkanı ve Emniyet-Sen Genel Sekreteri İrfan ÇELİK başkanlığında yapılan söz konusu toplantıda alınan kararla yapılan yönetim değişikliği aşağıdaki gibidir.

  Emniyet-Sen Genel Başkanlığı’na İrfan ÇELİK, Genel Sekreterliğe Gökmen AKIN, Mali Sekreterliğe Zeki KILINÇ, Genel Teşkilatlanma Sekreterliğine Ömer Osman CEYHAN, Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreterliğine Faruk SEZER, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreterliğine Ahmet AKKIN, Genel Araştırma, Dış İlişkiler ve Basın-Yayın Sekreterliğine Metehan AYDIN getirilmiştir.

  Ayrıca Genel Başkan Başdanışmanlığına Ali Fuat SEZER’in yerine Ali Hakan YATGIN getirilmiştir.

  Üyelerimize ve kamuoyuna saygı ile duyurulur.

  Sn. Faruk SEZER’e bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

  EMNİYET-SEN GENEL YÖNETİM KURULU

   

  KARARDA İMZA SAHİBİ KİŞİLER

  İRFAN ÇELİK
  GÖKMEN AKIN
  ZEKİ KILINÇ
  ÖMER OSMAN CEYHAN
  AHMET AKKIN
  METEHAN AYDIN

  Ayrıca;

  Hukuk Komisyon Kurulu oluşturularak başkanlığa Emniyet-Sen Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Murat Atik getirildi. Yardımcıları ise;

  Murat ÖZ
  Murat ŞENER
  Ali ÖZAYDIN
  Ahmet AKSÖZ

  Araştırma-Geliştirme ( ARGE) görevlendirilmesinde Emniyet-Sen Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf YERLİKAYA başkanlığında ARGE sorumlusu üyeler;

  Yusuf YERLİKAYA
  İsmail OKUMUŞ