ÜYE VAR; KAPI GİBİ DİMDİK DURUR. YÖNETİCİ VAR; ...

Yayınlanma Tarihi:24-01-17 09:25

ÜYE VAR; KAPI GİBİ DİMDİK DURUR..

YÖNETİCİ VAR; EĞİLİR EĞİLİR DURUR..

 

Sendikamız Yönetim Kurulu Üyesi olan Zeki KILINÇ ile Ömer Osman CEYHAN, Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Murat ATİK ve Disiplin Kurulu Yedek Üyesi Yılmaz YAŞAR; asılsız isnatlar ile BU SEFER Emniyet Genel Müdürlüğü nezdinde sendikamızı suçlamaktadır. Haberleri olmadan isimlerinin yazıldığını beyan ettikleri gibi, sendikamızın resmi internet sitesinde yer alan yönetim kurulu başlığı altındaki isimlerinin silinmesini Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından istemişlerdir.

 
Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığından sendikamız genel merkezinin yaklaşık 15 gün önce aranması ile bu vahim durumdan haberdar olunmuştur. Sendikamızın bir tüzel kişilik olduğu, sendika üye ve yöneticilerinin 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nun 16. maddesinde belirlenen usuller çerçevesinde üye kayıtlarının silinebileceği hususu beyan edilerek, Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nın talebi reddedilmiştir.


Sendikamızın gemisi halen yüzmektedir. Ayrılmak isteyenler asılsız isnatlarla, karalamalarla şikayet etmek yerine, usulüne uygun olarak istifa formlarını doldurarak sendikamız ile yollarını ayırabilecektir. Bu yasal yol halihazırda açıktır. Bu sebeple istifa formunun linkini buradan da paylaşıyoruz.
http://www.emniyetsen.org.tr/belgeler/istifa-formu.pdf


03.03.2013 tarihinde yapılan genel kurulumuzda, 102 kişinin oyu ile seçilen Zeki KILINÇ’a, aynı genel kurulda 92 kişinin oyu ile seçilen Ömer Osman CEYHAN’a soruyoruz; isminizin yönetim kurulu listesinde yazdığından nasıl haberiniz yoktur? Aynı genel kurulda 100 oyla seçilen Murat ATİK, 102 oyla seçilen Yılmaz YAŞAR, merkez yönetim kurulunda olduğunuzdan nasıl haberiniz yoktur? Sizlere oy veren şerefli polis memurlarının yüzlerine bakmayı bırakın, aynada kendi yüzünüze nasıl bakıyorsunuz? Bu kadar adamı sahtecilikle nasıl suçluyorsunuz? Birlikte yola çıktığınız mesai arkadaşlarınızı nasıl arkalarından hançerleye biliyorsunuz? Sizler istifa dilekçelerinizi yollamaya cesaret edemiyorsunuz ama; siz bizim nazarımızda zaten yoksunuz. Sendikamız tarihinde bu kara ile anılıp, hatırlanacaksınız.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 

Emniyet-Sen Avukatı Emrah AYTEKİN

Okunma Sayısı:2046

Yorumlar:

HABERE YORUM YAZIN