O HAİN OĞLU HAİNLERLE AYNI MOTİVASYONA SAHİP OLDUĞU ŞÜPHESİYLE...

Yayınlanma Tarihi:19-07-16 02:14

O HAİN OĞLU HAİNLERLE AYNI MOTİVASYONA SAHİP OLDUĞU ŞÜPHESİYLE AÇIĞA ALINANLARI SAVUNMAMIZI KİMSE BEKLEMESİN. BU SAİKLE SENDİKAMIZI VE HUKUKÇULARIMIZI ARAMAYIN.

 

Sendikamız üyelerimizin özlük, mali, sosyal ve kültürel haklarını koruma amacının yanında demokratik, laik, sosyal hukuk devleti anlayışıyla yönetilen Türkiye’yi hedefleyerek kurulmuştur.

 

Bu amaç ve hedeflerle yola çıkmış sendikamızın genel merkezi ve hukuk ekibi, dün medyadan öğrendiğimiz kadarıyla, görevinden açığa alınan 8 bin civarındaki Emniyet Teşkilatı mensubunun bir kısmı tarafından yoğun şekilde aranarak hukuki destek talep edilmektedir.

 

Baştan belirtmek gerekir ki; bu taleplere evet dememiz düşünülemez. En başta Büyük Türk Milletinin iradesinin tecelli ettiği Gazi Meclisimize saldırı yaparak demokratik, laik, sosyal hukuk devletimizi hedef alan, yine ülkemizde devam eden bölücü terör eylemlerine karşı canını ve geride bıraktıklarını hiç düşünmeden, devletimizin bekaası için şehit düşmüş meslektaşlarımızın merkezine ve halkımızın üzerine ağır bombalı saldırılar yapan Türk askeri görünümlü ve EN BAŞINDAN İTİBAREN İDAMLARINI TALEP ETTİĞİMİZ hain teröristlerin sahip olduğu motivasyonla ilişkilendirilerek haklarında yapılacak adli ve idari soruşturmaların selameti için açığa alınıp silah ve kimliklerine el konulan Emniyet Teşkilatı mensuplarına hukuki destek sağlamamızın mümkünü yoktur, olamaz.

 

Güzide Emniyet Teşkilatımızın içinden çıkmış sendikamız; demokratik, laik, sosyal hukuk devleti anlayışına sahip ve bu değerleri büyütme yolunda önemli ilerleme ve birikimler sağlayan Türkiye Cumhuriyeti Devletini ve Milletiyle bölünmez bütünlüğünü amasız, fakatsız her ne pahasına olursa olsun savunmaya devam edecek, her ahval ve şeraitte meşru yoldan saparak bu değerlerimize savaş açanların karşısında duracaktır.

 

Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti Devleti. Yaşasın Büyük Türk Milleti. Yaşasın Emniyet-Sen…

 

Yönetim Kurulu Adına
Genel Başkan
Faruk SEZER

Okunma Sayısı:3913

Yorumlar:

HABERE YORUM YAZIN